[iconbox icon=”” style=”9″ title=”Rejestracja Twojej firmy w 24h.”]Szybko, sprawnie i profesjonalnie.[/iconbox]
[iconbox icon=”” style=”9″ title=”Rejestracja BDO po terminie, bez kary”]Nie zwlekaj zadzwoń lub wypełnij formularz.[/iconbox]
[iconbox icon=”” style=”9″ title=”Sprawozdnia BDO”]Terminowo, szybko i profesjonalnie.[/iconbox]
[iconbox icon=”” style=”9″ title=”Sprawozdania, korekty i aktualizacje.”]Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.[/iconbox]
[button link=”#” size=”large”]Wyślij formularz rejestracyjny[/button]

Rejestracja firmy w BDO (Baza danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami ) to dopiero początek drogi. Po wysłaniu  wniosku – zarejestrowaniu się z bazie oraz otrzymaniu numeru rejestrowego na przedsiębiorcy spoczywa jeszcze mnóstwo obowiązków związanych z bdo. Tutaj potrzebujesz kogoś takiego jak my. Kogoś kto zdejmie z ciebie ten obowiązek. Biuro rachunkowe zajmuje się twoimi finansami i rozliczy się z urzędem skarbowym a my zajmiemy się twoimi rozliczeniami środowiskowymi i rozliczymy cie z Urzędem Marszałkowskim i baza Bdo.

Wiele osób nie wie o tym ze musi się rozliczyć, a my jesteśmy od tego żeby was uświadomić i zrobić wszystko żeby te opłaty były rzetelnie wyliczone i zapłacone w terminie.

Prowadzisz sklep internetowy ? Sprowadzasz produkty do Polski lub je eksportujesz? Wytwarzasz produkty i wprowadzasz produkty na rynek Polski? Musisz złożyć sprawozdanie i rozliczyć się z opłaty produktowej.

[image img=”58″ hover=”image_zoom”]

Jeśli masz auto w firmie to każda faktura za paliwo musisz rozliczyć. Nie musisz być właścicielem możesz je wynajmować lub leasingować. Każdy litr paliwa z twojej faktury musi zostać umieszczony w sprawozdanie z emisji  oraz raport Kobize. Kazda firma posiadajaca auto w firmie od 2016 roku powinna rozliczyć się z tego paliwa.

Posiadasz piec w firmie opalany Ekogroszkiem,  gazem , węglem lub drewnem? Twoim obowiązkiem jest rozliczenie się z emisji gazów do środowiska tak samo jak innego paliwa do wózków widłowych czy maszyn.

Prowadzisz gastronomie i wydajesz jedzenie na wynos ? Masz obowiązek się z tego rozliczyć tak samo jak z całej reszty prowadzenia swojej działalności. Zużyty olej czy paleta czy plastikowe opakowanie po pólprodukcie.

Jeśli twoje biuro zużywa  więcej niż 5 kg tonerów w roku tez masz obowiązek się zarejestrować i oddać do utylizacji zużyte tonery rozliczając się z nich.

Każda wydana przez ciebie plastikowa reklamówka w sklepie, barze czy na bazarze wymaga rozliczenia się z Urzędem Marszałkowskim w twoim województwie. Należy sporzadzić sprawozdanie z reklamówek.

Prowadzisz prace budowlane lub remontujesz mieszkania i nie masz numeru bdo ? Przy kontroli możesz zostać ukarany kara od 5 tyś. zł aż do 1 000 000 zł.

Sprowadzasz samochody lub kupileś do firmy samochód z zagranicy musisz się z tego rozliczyć.

Już niedługo Każdy z przedsiębiorców w Polsce będzie musiał się z czegoś rozliczyć wiec zostaw to specjalistom którzy wyręczą cie z obowiązku składania sprawozdań i prowadzenia ewidencji w twojej firmie.

Zapraszamy do współpracy z nami, zaoszczędzisz czas i pieniądze oddając to ludziom którzy poruszają się w tym na co dzień. Nasza wiedza pozwoli ci nie tylko zaoszczędzić pieniądze lecz zdejmie z ciebie ogromny obowiązek . Nie zwlekaj i powierz nam te obowiązki a my załatwimy to szybko i sprawnie.