Jesteśmy firmą działająca na rynku od dłuższego czasu. Zajmujemy się profesjonalnie kompleksową obsługą firm w BDO. Bdo outsourcing – obsługa, sprawozdania i ewidencja odpadów dla firm.

Nasza praca poparta jest wieloletnim doświadczeniem w branży ekologicznej, o czym świadczy grono zadowolonych klientów. Tematami związanymi z BDO zajmujemy się od momentu wejścia w życiu obowiązku rejestracji oraz prowadzenia ewidencji i sprawozdawczości. Przeszliśmy wiele szkoleń, które pozwalają nam na swobodne poruszanie się po Bazie Danych Odpadowych.

W naszej ofercie znajduje się m.in.: Rejestracja firm w BDO, Sporządzamy sprawozdania BDO, Przeprowadzamy Audyt, Przygotowujemy dokumentacje do uzyskania Pozwoleń Środowiskowych.

Bdo obsluga , bdo obsluga firm , bdo outsourcing

Zapoznaj się z oferta przygotowana pod wymiar dla Ciebie przez naszych ekspertów.

Plan dopasowany do twoich potrzeb.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
Wycena usługi jest dopasowywana do potrzeb firmy.

Terminowość

To najważniejsza sprawa w tym wszystkim. To my pilnujemy jakie sprawozdania trzeba złożyć i w jakim terminie po to żebyście mogli spać spokojnie.

Oszczędność czasu.

Przygotowanie i zapoznanie się z podstawowym sprawozdaniem to minimum 2-3 godzin. Dochodzi do tego adresowanie, wysłanie i ewentualne korekty. Nie marnujcie swojego cennego  czasu na wnioski i stanie na poczcie – tylko niektóre sprawozdania można złożyć online.

Oszczędność pieniędzy.

Terminowość i znajomość przepisów pomaga nam zaoszczędzić dla klienta nawet kilka tysięcy złotych rocznie. Pewne wnioski składane w terminie pozwalają skorzystać z ulg lub są dofinansowywane przez Unię. Nasza w tym głowa żeby z tego korzystać.

Potrzebujesz pomocy z BDO dla Twojej firmy?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Nasze biuro pracuje od poniedziałku do piątku od 9 do 17.

+48 883 434 898
biuro@rejestracjabdo.pl

Możesz nam też wysłać formularz rejestracyjny a my wycenimy koszt rejestracji Twojej firmy.

Wyślij formularz rejestracyjny

Współpracuje z nami wiele firm, mikro i makro przedsiębiorców z całej Polski, którzy powierzyli w nasze ręce sprawozdania swojej firmy. Rejestr podmiotów wprowadzających produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami, wywołuje wiele wątpliwości u licznej grupy przedsiębiorców.

Odpowiemy Wam na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości, obalimy mity i sprawimy, abyście czuli się usatysfakcjonowani naszą odpowiedzią i pomocą. Sprawa jest dość poważna, gdyż za brak rejestracji w BDO – nr rejestrowego, w konsekwencji mogą grozić wysokie kary pieniężne.

Jeśli nie jesteście pewni, czy musisz się zarejestrować do BDO, zadzwoń, napisz pomożemy Ci. Zajmiemy się całą procedurą rejestracji, począwszy od przygotowania dokumentów, skończywszy na nadaniu nr rejestrowego i połączeniem Państwa z bazą BDO.

Sprawdzimy czy podlegasz obowiązkowi wpisu do BDO uzyskania wpisu do rejestru i jak uzyskać taki wpis. Dzięki nam tysiące firm, widnieje już w bazie BDO, prowadzimy im ewidencję odpadów, sprawozdawczość, przejęliśmy na siebie ich coroczne obowiązki wobec Urzędu Marszałkowskiego. Także i Wy możecie spać spokojnie i poświęcić więcej czasu na pracę, dla siebie, rodzinę oraz inne przyjemniejsze kwestie.